Home » Kennis & Inspiratie » Jij stemt, wij bouwen: verhuizing eigen huisvesting
Verhuizingen vast kunnen leggen bij eigen huisvesting: dat was het meest gewilde item uit de klant voting van Q1 2026.
Van de 5 items werd hier het meest op gestemd. De wens om verhuizingen, zowel in het verleden en in de toekomst, vast te kunnen leggen, leeft bij veel klanten. Daarvoor is het nodig dat je bij eigen huisvesting ook een begin- en einddatum aan een adres kunt meegeven.
Met het vastleggen van begin- en einddatum kun je straks:
Voor werknemers gaan we de eigen huisvesting als perioden opslaan. Er komt een extra overzicht in Plan4Flex om historische en toekomstige adressen in te kunnen zien.
Ook wordt een persoon beschikbaar voor inplannen in de huisvesting wanneer eigen huisvesting een einddatum heeft en geen nieuwe eigen huisvesting beschikbaar is. Tevens zullen onkostenregels rekening houden met nieuwe en oude adressen, evenals andere adres gerelateerde checks.
De nieuwe functie wordt gebouwd en getest. Zo gauw de functionaliteit beschikbaar is, vind je hem terug in de release notes.
De nieuwe stemronde start volgende week en de nieuwe items waar je op kunt stemmen staan binnenkort online. De stemronde voor Q2 loopt tot 31 juni.
Ga naar het forum, bekijk de nieuwe suggesties en geef jouw stem. Zo bepaal jij mee waar wij versneld op ontwikkelen.
Waarom stemmen?
Stemmen doe je hier: Plan4Flex – Forum Klantvoting
Samen maken we Plan4Flex steeds slimmer.